Yardımcıları
21 Kasım 2023Erkan YILDIRIM

1981 yılında Uşak Ulubey Söğütlü Köyünde doğdu. İlk ve ortaöğrenimini Uşak'ta tamamladı. 2001 yılında Erzurum Numune Hastanesi'nde göreve başladı. Sırasıyla Afyon Şuhut Devlet Hastanesi, Karahallı İlçe Hastanesi, Sağlık Kurumları Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü ve Uşak Ağız Diş Sağlığı Merkezinde görev yaptı. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu. Haziran 2018 de Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.
hku.jpg

Halil KURT

1983 yılında Uşak' ta doğdu. İlkokula Balıkesir' in Edincik kasabasında başlayıp, Kütahya' nın Pazarlar ilçesinde bitirdi. Orta okulu Uşak Besim Atalay Orta Okulunda, liseyi Banaz Sağlık Meslek lisesinde 2001 yılında bitirdi. 2006 yılında Bir Eylül Devlet Hastanesi'ne Sağlık Memuru/Tıbbi Sekreter olarak atandı. Bir Eylül Devlet Hastanesi ile Uşak Devlet Hastanesi'nin birleşmesi ile Gelir Tahakkuk biriminde çalışma hayatına devam etti. 2007 yılında Uşak Devlet Hastanesi'nin Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi olması ile birlikte Hastane bünyesinde çeşitli görevlerde yer aldı. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme bölümünden, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmet (Lisans Tamamlama) Bölümünden mezun oldu. 2019 yılından itibaren Doğrudan temin biriminde görev almıştır. 2022 Kasım ayı itibariyle Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamıştır. Evli ve üç çocuk babasıdır.
Zyn.jpg

Zeynel TURAN

1985 Denizli doğumlu olup, 2003 tarihinde Acıpayam Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldu. 2011 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi/İşletme Fakültesi/İşletme Lisans eğitimi, 2014 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön Lisan eğitimi, 2016 yılında Beykent Üniversitesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, İşletme Yönetimi Anabilim Dalı, Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimi, 2017 yılında Atatürk Üniversitesi/Açıköğretim Fakültesi/Sağlık Yönetimi öğrenimini tamamlamıştır. 23.11.2022 tarihinden itibaren Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesinde İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Evli ve 1 çocuk babasıdır.